Dolibarr ERP i CRM to nowoczesny i łatwy w użyciu pakiet oprogramowania do zarządzania firmą. Dedykowany jest dla małych jak i dużych przedsiębiorstw oraz fundacji.

System ten oferuje zestaw modułów które można włączać i wyłączać w zależności od potrzeb danego przedsiębiorstwa (sprzedaż, zasoby ludzkie, logistyka, zapasy, fakturowanie, księgowość, produkcja itp.). Moduły są ze sobą tak powiązane że system jest gotowy od razu do użycia. Duża społeczność związana z systemem Dolibarr powoduje że system rozwija się dynamicznie i zyskuje na popularności. Dostępnych jest wiele dodatkowych modułów/rozszerzeń zwiększających możliwości systemu i tym samym podnosząc jego atrakcyjność. Dzięki dużej ilości programistów, testerów zaangażowanych w ten projekt oraz wielu użytkownikom końcowym, którzy zgłaszają swoje opinie i uwagi system ma miano najłatwiejszego systemu ERP i CRM.

Ponieważ Dolibarr jest oprogramowaniem typu Open Source, może być dowolnie modyfikowany i rozwijany.

Funkcjonalności systemu Dolibarr:

Dolibarr - Firmy (Potencjalni klienci, Klienci, Dostawcy), KontaktyFirmy (Potencjalni klienci, Klienci, Dostawcy), Kontakty. Zarządzanie relacjami z klientami, dostawcami i osobami kontaktowymi z tych firm. Odnotowywanie relacji z potencjalnymi klientami celem ich pozyskania.

Dolibarr - Szanse, Oferty, Zamówienia klientów, Zamówienia do dostawców, Faktury, KontraktySzanse, Oferty, Zamówienia klientów, Zamówienia do dostawców, Faktury, Kontrakty. Odnotowywanie szans sprzedażowych. Zarządzanie cyklem sprzedaży – tworzenie ofert na podstawie asortymentu, zamówień od klientów i do dostawców, wystawianie faktur. Odnotowywanie umów (kontraktów) dotyczących sprzedaży lub zakupu towarów i usług.

Dolibarr - Produkty, Usługi, Magazyn, Dostawy, WysyłkiProdukty, Usługi, Magazyn, Dostawy, Wysyłki. Zarządzanie magazynem, dostawami i wysyłkami towarów.                                                                                            

Dolibarr - API, Narzędzia importu i eksportu danych, Narzędzie do tworzenia modułówAPI, Narzędzia importu i eksportu danych, Narzędzie do tworzenia modułów. Możliwość eksportu i importu danych poprzez wbudowane narzędzia. API umożliwia integrację z innymi systemami. Narzedzia administracyjne pozwalają na tworzenie nowych modułów i dodawanie pól do w modułach już istniejących.

Dolibarr - Poczta e-mail, Ankiety, Kampanie marketingowePoczta e-mail, Ankiety, Kampanie marketingowe. Wysyłanie e-maili do dostawców/klientów bezpośrednio z CRM. Masowa wysyłka e-maili do odbiorców. Definiowane różnego rodzaju ankiet.

Dolibarr - HRM: Pracownicy i rozliczenia pracowników. Wnioski urlopowe. Timesheet.HRM: Pracownicy i rozliczenia pracowników. Zarządzanie pracownikami – rozliczanie czasu pracy (Timesheet) i wydatków pracowników. Obsługa wniosków urlopowych.                                                                                            

Dolibarr - Projekty, Zadania projektowe, Wykres GanttaProjekty. Zarządzanie projektami i ich etapami. Śledzenie realizacji projektów na wykresie Gantta.                                                                                            

Dolibarr - Płatności i rozliczenia. Konta Bankowe.Płatności i rozliczenia. Konta Bankowe. Wprowadzanie płatności i rozliczeń wystawionych dokumentów księgowych. Obsługa kont bankowych.                                                                                           

Dolibarr - KalendarzKalendarz. Planowanie działań i odnotowywanie działań już wykonanych.                                                                                                                                                                       

Dolibarr - Raporty, Dokumenty, WorkflowRaporty, Dokumenty, Workflow. Możliwość przechowywania dokumentów w CRM pod firmami, projektami, szansami itp. Predefiniowane raporty i zestawienia dostępne na stronie głównej po zalogowaniu. Włączanie i wyłączanie procesów biznesowych (workflow) automatyzujących procesy.                                                                                           

 

Oferujemy:

  1. Instalację i konfigurację systemu Dolibarr (przygotowanie serwera, instalacja, dostosowanie, import danych)
  2. Szkolenie użytkowników i administratorów
  3. Wsparcie techniczne i rozbudowa systemu
  4. Utrzymanie systemu Dolibarr na własnym serwerze